Haber

MasterChef Türkiye’nin Ünlü Şefi Mehmet Yalçınkaya’nın Oğlu Hakkında Bilinmeyenler

TV8 ekranlarının sevilen yarışması MasterChef Türkiye’nin jüri üyelerinden Mehmet Yalçınkaya’nın büyük oğlu Emre Yalçınkaya hakkında muhtemelen pek çok kişinin bilmediği bilinmeyenleri sizler için derledik. Detaylar burada…

Sevilen yarışma programı Masterchef’in ünlü sivri dilli Şefi Mehmet Yalçınkaya’yı tanımayan yoktur. Mesleği kadar özel hayatını da çok merak eden şefimizin bir de yolundan giden bir oğlu olduğunu biliyor muydunuz?

Geçtiğimiz günlerde Mehmet Şef’in büyük oğlu Emre Yalçınkaya’nın fotoğraflarını paylaşması üzerine bir Twitter kullanıcısının tweet’i sosyal medyada gündem oldu.

Peki sosyal medyada adeta babasına benzeyen Emre Yalçınkaya kimdir? birlikte görelim

25 Ekim 1995’te Bolu’da doğan Emre, Işık Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sinema ve Televizyon Bölümü’nden mezun oldu ancak daha sonra babasının izinden gitmeye karar verdi.

2020 yılının Haziran ayında Mehmet Yalçınkaya tarafından kurulan MYK Gastro Arena’da babasıyla birlikte çalışan Emre, henüz keşfedilmemiş genç yetenekleri şeflerle buluşturan ve ‘workshop’ eğitimleri veren kurumun direktörlüğünü yapıyor.

Birkaç yıl önce Ebru Egi’nin Youtube kanalına konuk olan Emre kendini konuşkan, girişken ve sıcak kanlı olarak tanımlıyor ve bittiğinde belli bir noktaya gelince kendini kaybettiğini söylüyor.

Görünüşü ve karakteriyle babasına benzediğini, olayları ertelemekten hoşlanmadığını, bir şeylerin çabuk olmasını istediğini ve yapmadığını söyleyerek bu yönünün babasıyla ortak olduğunu düşünüyor. beklemek gibi

Her şeyin varken yenmesi gerektiğini düşünen Emre bir kez spora başlamış ama yorulmayı sevmediği için 2 hafta sonra bırakmış. diyete başlamak için pazartesiyi bekleyenlerden sanırım..

Emre Yalçınkaya da içeriği ve ekibiyle profesyonel olarak çalışacağı bir YouTube kanalı açmak istiyor.

Totemi, takıntısı yoktur ama bitince küfürü ile taburcu olur.

Bir ilgi sorunu olsa da kavga ettikçe karşısındakini tanıdığı için bunun normal olduğunu söyleyen Emre hakkında bir bilgi yok maalesef ilişkisi olup olmadığına dair bir bilgi yok.

Peki Mehmet Yalçınkaya’nın oğlu Emre Yalçınkaya hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu