Yaşam

Aleyna Tilki: Ses tellerim koptu bir süre şarkı söyleyemeyeceğim

Arabesk müziğin güçlü seslerinden Güllü, dün katıldığı canlı yayında Aleyna Tilki’yi hedef alarak sert açıklamalarda bulundu. Bir süredir ortalıkta görünmeyen Tilki’nin ses tellerinin koptuğu öğrenildi.

“BİR SÜRE ŞARKI SÖYLEYEMEYECEĞİM”

Sağlık durumunu sosyal medya hesabından paylaşan Aleyna Tilki, “Son zamanlarda yaşadığım zor zamanlar nedeniyle ses tellerim yırtıldı ve bir süre daha şarkı söyleyemeyeceğim. performansımı izleyin ve sesimin değerini defalarca anlayın.”

“SAHNEMİ ÇEKENLERDEN HAKLARIMI BEKLEMİYORUM”

Bir paylaşım daha yapan Fox, bu kez isimsiz bir şekilde tepki göstererek, “Sahnelerimi benden alan kimseye hakkımı helal etmiyorum. Endişelerinizi ve korkularınızı gizleyecek bir maske.”

GÜLLÜ, ALEYNA FOX’A KIZGIN

Dün 2.Sayfa programına konuk olan Güllü, Aleyna Tilki’nin arabesk okumasını hatırlatarak gürültülü bir açıklama yaptı. Tilki’yi sevmediğini belirten Güllü, şu ifadeleri kullandı: “Aleyna Tilki denilince tüylerim diken diken oluyor. Ben köşeli ve suratsız bir kadınım. Aleyna Tilki’yi sevmiyorum. bir sanat yapı olarak beğenmiyorum şahsen tanımıyorum Aleyna Tilki balon sanatçısı bana göre 5 sene sonra Aleyna Tilki diye biri yok bu gençleri öyle pohpohluyorlar ki o kadar ‘sen dünya yıldızısın’ dedikleri ama bir ses bir duruş bir gerçek var ama ben o saygıyı Aleyna’da göremedim. Yaptığı çok saygısızlık var. Bir an için böyle bir yer.Hangi dünyada yaşıyorsun merak ediyorum.İnsanlar getiriyor,insanlar alıyor.Samimiyet lazım.”

Şarkıcı Güllü’den Aleyna Tilki’ye çarpıcı sözler: Arabesk okuyamadığı için hoşuma gitmedi, balon sanatçısı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu