Teknoloji

The Legend of Heroes: Trails into Reverie 7 Temmuz 2023’te Konsollara ve PC’ye Geliyor

 
Yayıncı NIS America, Legend of Heroes: Trails into Reverie’nin 7 Temmuz 2023’te Steam, Epic Games Store ve GOG aracılığıyla PlayStation 5, PlayStation 4, Switch ve PC için çıkış yapacağını duyurdu.
 
Zemuria’daki üç figürün iç içe geçmiş kaderleri, The Legend of Heroes serisinin bu şok edici bölümünde ortaya çıkacak! Savaş kahramanı Rean Schwarzer, kurtarıcı Lloyd Bannings ve maskeli gizem “C”nin ayak izlerini takip edin ve Kavşak sistemi ile yolları arasında özgürce geçiş yapın.
 
Crossbell Polis Departmanı Özel Destek Bölümü başkanı Lloyd Bannings, Crossbell’in özgürlük kutlamaları eski bir tehdidin aniden yeniden ortaya çıkmasıyla kesintiye uğradıktan sonra kendisini şehrinin özgürlüğü için savaşırken bulur.
 
Büyük Alacakaranlık olaylarından sonra, Erebonlu kahraman Rean Schwarzer ve öğrencileri bir uydu kampüste hayata geri döner. Ancak bu geçici barış, yeni bir tehdidin ortaya çıkmasıyla bozulur.
 
Crossbell’in eski genel valisi aniden geri dönüp şehir devletinde haklar için tartıştığında, bu dört figür, onun eylemlerini araştırmak için zımni bir göreve başlar. Başları, İmparatorluk Kurtuluş Cephesi başkanıyla aynı kod adını kullanan maskeli bir kişi olan “C” dir. Ama bunu neden yapıyor?
 
Tanıtım videosu
 
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu